Tumgik
gender-z · 5 years
Photo
Tumblr media
У Чорногорії провалили закон про одностатеві шлюби У Чорногорії парламент провалив голосування за законопроект, який дозволяв одностатеві шлюби. Активісти звинувачують депутатів у імітації європейського курсу, повідомляє …
2 notes · View notes
gender-z · 5 years
Text
Конкурс на участь у тренінгу для шкільних педагогів та педагогинь на тему ЛГБТ та Міжнародна конференція з питань інклюзивної освіти та протидії булінгу в школах (вересень)
Конкурс на участь у тренінгу для шкільних педагогів та педагогинь на тему ЛГБТ та Міжнародна конференція з питань інклюзивної освіти та протидії булінгу в школах (вересень)
Запорізький обласний благодійний фонд «Гендер Зед» оголошує про початок відбору на тренінг та конференцію для шкільних педагогів та педагогинь з питань СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність).
Тренінг та конференція пройде з 27 по 29 вересня 2019 року, в м. Київ.
Захід розрахований саме на практичних шкільних вчителів, психологів, класних керівників та адміністрацію школи з усіх…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 5 years
Text
Дані про смертність у Росії від ВІЛ викликали переполох у ЗМІ
Дані про смертність у Росії від ВІЛ викликали переполох у ЗМІ
Як передає Радіо Свобода, повідомлення про те, що вірус СНІДу вбиває більше молодих росіян, ніж рак і серцево-судинні хвороби і вийшов на перше місце серед причин смертності, викликало переполох у російських медіа. Повідомлялося, що минулого року в Росії від ВІЛ-інфекції померли понад 20 з половиною тисяч осіб у віці 18-44 роки. Сенсаційні цифри, які оприлюднив у своїй доповіді інститут…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 5 years
Photo
Tumblr media
Чехія: мерія Праги вивісила веселковий прапор на підтримку гей-спільноти Міська адміністрація столиці Чехії Праги вивісила зранку 5 серпня на будівлі мерії веселковий прапор, передає Радіо Свобода
0 notes
gender-z · 5 years
Text
Минулого місяця, а саме 19 липня, в Нью-Йорку гей-пара з Індії зіграла традиційне весілля. Подружжя здивували і підкорили мережу своїми вражаючими фотографіями, нарядами та історією любові, опублікованими днями. Про це пише Znaj.ua.
Варто відзначити, що молодята Аміт Шах і Адіджа Мадіраджо опублікували знімки з весілля на своїх сторінках у соціальних мережах. Фотографом на торжестві стала Чармі Пєна.
#gallery-0-4 { margin: auto; } #gallery-0-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-0-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
“Я знала, що документувала щось велике для індійського співтовариства. Я отримала тисячі повідомлень від ЛГБТ-людей, які писали, що ці фото дали їм надію”, — розповіла фотограф.
“Ми не розуміли, як просте весілля у храмі може виглядати для людей надією”, — дивується пара.
Чоловіки познайомилися три роки тому в одному барі на день народження їхнього спільного друга і з того самого часу вони разом. До того ж, Аміт зазначив, що вони розповіли про свої відносини батькам тільки через рік, і ті їх підтримали.
Гей-пара з Індії зіграла весілля: яскраві фото Минулого місяця, а саме 19 липня, в Нью-Йорку гей-пара з Індії зіграла традиційне весілля. Подружжя здивували і підкорили мережу своїми вражаючими фотографіями, нарядами та історією любові, опублікованими днями.
0 notes
gender-z · 5 years
Photo
Tumblr media
Трюдо став першим прем’єром Канади, який відвідав гей-бар Як повідомляє NBC News, напередодні прайд-параду в Ванкувері він заглянув в бар Fountainhead Pub, де сфотографувався і обмінявся рукостисканням з відвідувачами.
0 notes
gender-z · 5 years
Text
Сьогодні, 1 серпня, на площі перед Запорізькою обласною радою відбувся пікет, що став логічним продовженням Facebook-флешмобу #ЗабулаЗапитатьуМарченка.
Участь у акції взяли близько 30 людей — активісти та активістки “Гендер Зед”, “Інсайт Запоріжжя”, “Мережа 100% життя. Запоріжжя”, мешканці та мешканки міста.
Обурені висловлюванням заступника голови облради і за сумісництвом — уповноваженного з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за ґендерною ознакою в Запорізькій області Владислава Марченко, присутні вимагали зняти його з посади уповноваженого.
— Ми вийшли на цю акцію, тому що людина, яка має спостерігати за тим, щоб права чоловіків і жінок були дотримані в області, чомусь висловлюється так дискримінаційно, так сексистськи, вважає, що він нічого такого, в принципі, не сказав. Ми вийшли з цим хештегом, який вже став відомим не тільки в Запоріжжі, але й в Україні і за кордоном. І ми своєю присутністю, своїми плакатами хотіли сказати, що ми обурені, що в XXI сторіччі можуть бути такі дискримінаційні висловлювання від людини, яка має спостерігати за тим, аби у нас не було дискримінації, — цитує учасницю акції Наталю Лобач місцеве видання 061.ua. — Ми очікуємо на реакцію від ��блради, тому що її не було. Ми написали звернення, яке підписали десятки людей зі всієї України, на яке не відреагували. Ми написали дві петиції – написали, що облрада не може нічого з цим зробити. Ми хочемо якоїсь реакції і показати, що ми маємо право сказати, коли не задоволені, висловити свій протест.
Фото: 061.ua
Серед плакатів у руках присутніх були й присвячені вже більш “свіжому” висловлюванню політика про світлофор без жовтого світла:
— Владові Марченкові вдалося просто неможливе: одним висловлюванням він образив жінок, а другим — чоловіків. Може, у нього і два кольори, а у всіх нормальних чоловіків багато кольорів різних, багато емоцій. І моя мета — показати, що не все так просто, як у Влада Марченка, що чоловіки не світлофори. Це абсурд, коли людина, яка займається ґендерними питаннями в облраді, говорить такі речі. Те, що він займає таку посаду, це дивно. Тому я думаю, що аболютно нормально, що на цю акцію вийшли жінки, чоловіки, всі небайдужі люди, які живуть в ХХI столітті, а не в середньовіччі. І можливо, дійсно, варто Владові Марченкові винайти машину часу, вирушити назад і жити там, бо його думки повністю середньовічні, — поділився учасник акції Костянтин Андрєєв.
Фото: 061.ua
Одна з учасниць пікету, Юлія, прийшла на акцію у робочий час, тому що те, що відбувається, дуже важливо для неї:
— Йдеться про права людей, про рівність, про об’єктівацію жінок. Для мене ці тими вкрай важливі, я хочу жити у вільній, толерантній країні. І щоб в цій країні людей не судили за розміром спідніць або за довжиною іншого одягу.
Свою позицію висловила й Євгенія Васеєва:
— Марченко неодноразово писав і говорив, що є жінки, у яких висока ціна, а є — у яких низька. Відчуття, ніби жінки знаходяться в магазині, і їх чоловіки просто купують. Я вважаю, що жінка — це не товар. Що я не товар. У мене немає ціни. Те, про що говорить Марченко — це сексуальна об’єктивація. Через такі висловлювань жінку перестають сприймати як особистість, як людину. А ставлення “як до товару” виправдовує насильство.
Владислав Марченко до протестувальників та протестувальниць не вийшов, тому під кінець акції учасниці спробували зв’язатися з ним. Однак, уповноваженого не виявилося на робочому місці.
Нагадаємо, член фракції політичної партії Об’єднання “Самопоміч”, заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко вже відомий сумнівними постами у сомережах — накшталт пропозиції запровадити покарання ща гомосексуальні стосунки “як в Уганді”.
Днями молодий депутат видав новий пост, що визвав хвилю обурення в укрнеті: він прирівняв жінок у коротких спідницях з повіями. Усвідомивши після цього, що його пости все ж хтось читає, Володимир Марченко видалив свій пост. Проте силою стріншоту ви й зараз можете ознайомитися з ним нижче:
Гостроти цьому посту додає не лише висока посада заступника голови ЗОДА, а й те, що Володимир Марченко є уповноваженим з ґендерних питань обдержадміністрації. Ще рік тому громадськість піддавала критиці його кандидатуру та врешті виявилася права щодо “профпридатності”. Ось що пише про цю ситуацію онлайн-видання theBabel:
“У коментарях Марченка назвали «чмом» , «дурнем» і «совковим бронтозавром» і порадили «повернутись у печеру, з якої він виліз». Інші користувачі закликали скаржитись на допис і профіль депутата. Активісток феміністичних організацій обурило, що чоловік вказує, як ходити жінкам, вони вважають такі висловлювання сексистськими. За п’ять годин Марченко написав ще один пост, у якому закликав «фемспільноту зареєструватись шматком лайна у попередньому пості». (скріншот посту) Пізніше того ж дня Марченко стер обидва пости. А жінки натомість запустили флешмоб #ЗабулаЗапитатьУМарченка,‬ у якому викладають свої фото у купальниках, білизні чи просто в одязі, який Марченко б назвав відвертим. Своє фото у купальнику та з іронічним віршем про «проститутку» запостила у Facebook, наприклад, журналістка «Телебачення Торонто» Олександра Гонтар”.
Авторкою флешмобу у Фейсбук є запоріжанка Дар’я Беликова, до якої пізніше долучилася інша запоріжанка — Вікторія Петрова — вона й придумала хештег #ЗабулаЗапитатьуМарченка.
А ось запорізький сайт 061.ua зробив підборку світлин жінок та чоловіків, які долучилися до флешмобу:
#gallery-0-4 { margin: auto; } #gallery-0-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-0-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Активістка Гендер Зед Тіна Собко одна з перших долучилася до флешмобу та так прокоментувала свою участь:
— Головне в цій ситуації для мене — це реакція суспільства. Мені важко вірити, що такий печерний сексизм ще існує. Але в будь-якому разі, чути такі висловлювання від чиновників недопустимо. Ця людина працює на гроші платників податків, ця людина має захищати мої інтереси (тим паче пан Марченко опікується питаннями гендерної рівності), тому людина при владі ніколи не може говорити мовою ненависті. Навіть, якщо це особиста позиція депутата, він/вона не може її висловлювати, бо розпалює цим ненависть. Тому реакція людей в таких ситуаціях дуже важлива. Промовчати — означає схвалити його позицію. Я прийняла участь у флешмобі, щоб інші зрозуміли, що ніхто не може оцінювати тебе та вказувати, що одягати. А по-друге, щоб пан Марченко зрозумів, що він сказав не так. На жаль, публічної реакції не вистачило для нього.
На час публікації пошукова система Google видає понад 17000 результатів за точним запитом “забулазапитатьумарченка” у ЗМІ та соцмережах.
Як мережевий флешмоб #ЗабулаЗапитатьуМарченка став реальним пікетом, та чого вимагали його учасниці та учасники Сьогодні, 1 серпня, на площі перед Запорізькою обласною радою відбувся пікет, що став логічним продовженням Facebook-флешмобу #ЗабулаЗапитатьуМарченка.
0 notes
gender-z · 5 years
Photo
Tumblr media
Яскраві шпаргалки 3 текст
0 notes
gender-z · 5 years
Photo
Tumblr media
Яскраві шпаргалки 2 текст
0 notes
gender-z · 5 years
Text
Гендер Зед хоче провести тренінг з питань гендерної рівності запорізьким депутатам і депутаткам
Гендер Зед хоче провести тренінг з питань гендерної рівності запорізьким депутатам і депутаткам
Сьогодні Гендер Зед звернувся до керівництва Запорізької обласної ради та голови міжфракційної депутатської групи “Рівні можливості” з пропозицією організації та проведення тренінгу з питань гендерної рівності для депутатів і депутаток та чиновницького апарату.
“Судячи з нещодавніх сексистських висловлювань уповноваженого з питань забезпечення рівних прав та можливостей чоловіків і жінок…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 5 years
Text
Гендер Зед долучився до всеукраїнської акції з профілактики гепатитів "Попередь гепатит. Все залежить від тебе"
Гендер Зед долучився до всеукраїнської акції з профілактики гепатитів “Попередь гепатит. Все залежить від тебе”
26 липня, напередодні Всесвітнього дня боротьби з вірусними гепатитами, благодійні організації Запоріжжя долучили містян та містянок до всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції “Попередь гепатит. Все залежить від тебе”.
На бульварі Шевченка, одній з найбільш популярних вулиць для відпочинку у Запоріжжі, розташувалася партнерський намет одразу восьми організацій та медичних установ міста:…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 6 years
Text
Рікі Мартін розказав про одруження і тяжкий камін-аут
Рікі Мартін розказав про одруження і тяжкий камін-аут
Автор: Кирило Філатов Популярний співак Рікі Мартін потрапив на обкладинку гей-журналу Attitude. В інтерв’ю журналістам видання артист поділився подробицями особистого життя, пише Energy Of Music. У січні цього року виконавець офіційно одружився зі своїм партнером, шведським художником Джваном Йосефом. Рікі Мартін зазначив: «Я написав йому онлайн. Ми спілкувалися так півроку. Писали один одному…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 6 years
Text
В Росії заблокували сайт Gay.ru. Все через «пропаганду гомосексуалізму»
Автор: Кирило Філатов   Роскомнагляд включив у реєстр заборонених сайтів ресурс Gay.ru. Про це повідомила адміністрація порталу, пише Афиша Daily. Відповідне рішення прийняв Алтайський районний суд села Білий Яр. «Як водиться в таких сфабрикованих владою справах, те, що суд вважає гомопропагандою, зрозуміти неможливо», – написали в редакції сайту. До цього портал отримав «стандартний лист», де…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 7 years
Text
Драг-квін Ада Вокс підкорила публіку шоу American Idol
Драг-квін Ада Вокс підкорила публіку шоу American Idol
Автор: Кирило Філатов Драг-квін Ада Вокс взяла участь в новому сезоні шоу American Idol. Артистка показала співочий талант перед зірковими суддями – Кеті Перрі, Люком Браяном і Лайонелом Річі. Під образом Ади Вокс приховується 24-річний Адам Сандерс. Він вже брав участь в American Idol у 2013 році. Тоді він потрапив у топ-50, але далі пройти не зміг. Після цього, каже Адам, він пережив насмішки і…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 7 years
Text
Uber визнав, що у компанії панує сексизм та расизм
Uber визнав, що у компанії панує сексизм та расизм
Американська компанія з пошу��у таксі Uber виплатить 10 мільйонів доларів компенсації через позов співробітниць. Вони заявили, що стикнулися із сексизмом і расизмом у компанії, пише Афіша Daily. Компенсацію отримають три жінки, що працювали у відділі розробок Uber. Інгрид Авендано, Ана Медіна та Роксана дель Торо Лопес звернулися до суду в жовтні 2017 року. Пізніше їх підтримали ще 400 працівників…
View On WordPress
0 notes
gender-z · 7 years
Text
Автор: Кирило Філатов
Іранка Хода Афшар представила нову фотовиставку. Експозиція «Ось» показує таємне життя геїв на Середньому Сході.
Фото було зроблені в одному з міст Ірану, де гомосексуальність не переслідується, хоча від геїв вимагають, щоб вони не розповідали про свою сексуальну орієнтацію. Герої зйомки запросили Ходу Афшар до однієї з лазень. На світлинах – чуттєві та відкриті чоловіки, які не соромляться себе та свого тіла. «Цієї бані вже немає. Але коли вона ще існувала, хлопці покликали туди мене, щоб я побачила і задокументувала їхнє життя. Гола енергія буття не просто з’являється, а й визнається», – коментує фотохудожниця.
Хода Афшар додала: «Ці чоловіки рідко бачать інші тіла в публічному просторі. Тільки в цій лазні їхні бажання видимі для інших. Тому ці закриті чотири стіни несподівано відкриваються».
Виставку «Ось» можна буде побачити в Центрі сучасної фотографії в Мельбурні. Раніше фотохудожниця отримала за свої роботи номінацію на Foam Paul Huf Award, а ще стала фіналісткою конкурсів The Pool Grant та Photobook of the Year Awards.
Чуттєві та відкриті. Іранські геї показали своє життя у відвертій фотосесії Автор: Кирило Філатов Іранка Хода Афшар представила нову фотовиставку. Експозиція «Ось» показує таємне життя геїв на Середньому Сході. Фото було зроблені в одному з міст Ірану, де гомосексуальність не переслідується, хоча від геїв вимагають, щоб вони не розповідали про свою сексуальну орієнтацію. Герої зйомки запросили Ходу Афшар до однієї з лазень. На світлинах - чуттєві та відкриті чоловіки, які не соромляться себе та свого тіла. «Цієї бані вже немає. Але коли вона ще існувала, хлопці покликали туди мене, щоб я побачила і задокументувала їхнє життя. Гола енергія буття не просто з'являється, а й визнається», - коментує фотохудожниця. Хода Афшар додала: «Ці чоловіки рідко бачать інші тіла в публічному просторі. Тільки в цій лазні їхні бажання видимі для інших. Тому ці закриті чотири стіни несподівано відкриваються». Виставку «Ось» можна буде побачити в Центрі сучасної фотографії в Мельбурні. Раніше фотохудожниця отримала за свої роботи номінацію на Foam Paul Huf Award, а ще стала фіналісткою конкурсів The Pool Grant та Photobook of the Year Awards.
0 notes
gender-z · 7 years
Text
Автор: Кирило Філатов
Олімпійський чемпіон Ґас Кенворті знявся для глянцю Gay Times. В інтерв’ю спортсмен розказав про свій камін-аут, а також про розуміння відносин.
Зокрема, Ґас Кенворті зазначив, що камін-аути дуже важливі у сучасному суспільстві. «Це надихає наступне покоління. Будь-яка людина, яка відкрилася, буде мотивувати інших. Це особливо актуально у музиці, фільмах та спорті. Бути геєм – не єдина частина моєї сутності. Але це моя найкраща частина. Але важливо нагадати, що не можна взяти і пов’язати себе відносинами. Те, що працює для однієї пари, може не спрацювати для іншої», – зазначив спортсмен. Також Ґас заявив, що зовсім не проти полігамних відносин: «Обов’язок і моногамія – не одне і те саме. Хоча це не найкраще для пари. Головне, щоб була довіра і повага. Відкритість важлива для усіх».
Також 26-річний олімпієць прокоментував славнозвісне фото з Олімпіади, коли він поцілувався із своїм хлопцем: «Це було складно. Олімпійські ігри отримали багато негативних реакцій просто через те, що ми такі. Ми не знали, що нас знімали. Але потім люди все одно сердилися. Мовляв, навіщо ви нам жбурляєте в обличчя таке? Якщо хокеїст поцілує свою дружину, то всі або посміхнуться, або не звернуть увагу. А ми отримали негативну реакцію. Люди ще й писали про це на YouTube, в Instagram чи Twitter».
Нагадаємо, Ґас Кенворті  – один з ведучих фристайлістів планети. Спортсмен отримав срібло на зимових Олімпійських іграх 2014 року у слоупстайлі. Невдовзі після цього він здійснив камін-аут.
Ґас Кенворті похизувався тілом і розказав про важливість камін-аутів Автор: Кирило Філатов Олімпійський чемпіон Ґас Кенворті знявся для глянцю Gay Times. В інтерв'ю спортсмен розказав про свій камін-аут, а також про розуміння відносин. Зокрема, Ґас Кенворті зазначив, що камін-аути дуже важливі у сучасному суспільстві. «Це надихає наступне покоління. Будь-яка людина, яка відкрилася, буде мотивувати інших. Це особливо актуально у музиці, фільмах та спорті. Бути геєм - не єдина частина моєї сутності. Але це моя найкраща частина. Але важливо нагадати, що не можна взяти і пов'язати себе відносинами. Те, що працює для однієї пари, може не спрацювати для іншої», - зазначив спортсмен. Також Ґас заявив, що зовсім не проти полігамних відносин: «Обов'язок і моногамія - не одне і те саме. Хоча це не найкраще для пари. Головне, щоб була довіра і повага. Відкритість важлива для усіх». Також 26-річний олімпієць прокоментував славнозвісне фото з Олімпіади, коли він поцілувався із своїм хлопцем: «Це було складно. Олімпійські ігри отримали багато негативних реакцій просто через те, що ми такі. Ми не знали, що нас знімали. Але потім люди все одно сердилися. Мовляв, навіщо ви нам жбурляєте в обличчя таке? Якщо хокеїст поцілує свою дружину, то всі або посміхнуться, або не звернуть увагу. А ми отримали негативну реакцію. Люди ще й писали про це на YouTube, в Instagram чи Twitter». Нагадаємо, Ґас Кенворті - один з ведучих фристайлістів планети. Спортсмен отримав срібло на зимових Олімпійських іграх 2014 року у слоупстайлі. Невдовзі після цього він здійснив камін-аут.
0 notes