Don't wanna be here? Send us removal request.
Text
Указ Президента України про введення воєнного стану в Україні.
0 notes
Text


Наслідки вторгнення рф до України. І це лише 2 фото. Таких світлин дуже багато і ми не можемо про це мовчати. росія - країна терорист!!!
0 notes
Text


Напрямки наступу російської федерації на територію України
0 notes
Text

24 лютого 2024 року виповнюється два роки з початку повномасштабної, неспровокованої російської агресії проти України. Загарбницька війна, яку росія, в порушення міжнародних норм і правил, веде проти України з 2014 року, принесла українському народові численні страждання, стала причиною загибелі сотень тисяч людей, порушення прав і свобод людини на тимчасово окупованих територіях, у тому числі систематичного порушення релігійної свободи, руйнування міст і цивільної інфраструктури, спричинила найбільшу з часів Другої світової війни міграційну кризу в Європі. Ворог планував захопити Україну за короткий час, рахуючи дні, тижні, місяці, тощо. Так вважали і поза межами України. Але, існували дві речі, які неможливо було прорахувати – по-перше, це Божа допомога Україні і, по друге, це стійкість, незламність духу українського народу, яка походить від Бога. МИ вдячні українським воїнам за наш спокій! Вшановуємо пам’ять кожного із захисників, хто віддав своє життя за Україну. СЛАВА УКРАЇНІ!
0 notes
Text

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
У цей день 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.
Після Другої світової війни війська Радянського Союзу брали участь у 24 війнах на території 16 іноземних держав. Але найбільш масштабною та трагічною стала війна в Афганістані. Вона тривала 10 років, за цей час на ній полягло понад 4 тисячі українців
Цю війну часто називають загарбницькою, хоча для солдатів, які пройшли через неї, це було виконання обов’язку перед державою. Проте саме ветерани цієї війни дали Україні військову еліту.
Тисячі воїнів-афганців одними із перших пішли добровольцями у 2014 році, бо були одними із небагатьох, які мали бойовий досвід та усвідомлювали усі безжалісні та підлі реалії війни.
І сьогодні вони захищають Україну від російського агресора. А старші ветерани – у військових академіях – передають свій військовий досвід новому поколінню захисників України.
0 notes
Text

22 січня 1919 року відбулося урочисте проголошення універсалу про об’єднання УНР і ЗУНР у єдину соборну Україну.
0 notes
Text

Ухвала Української Національної Ради 3 січня 1919 р. про злуку ЗУНР з УНР. З "Вісника державних законів і розпорядків Західної Області Української Народної Республіки".
0 notes
Text


Звернення (Грамота) Президії Національної Ради і Ради Державних Секретарів Західноукраїнської Народної Республіки до Директорії про урочисте проголошення з'єднання Західноукраїнської Народної Республіки з Українською Народною Республікою в одну суверенну Народну Республіку. 16 січня 1919 р.
0 notes
Text

Лист Міністра народної освіти Української Народної Республіки І. Огієнка до Ради Народних Міністрів УНР про святкування 22 січня як дня проголошення самостійності України
0 notes
Text


З журналу засідання Ради Народних Міністрів УНР (ч. XXIV) щодо пропозиції Міністра освіти про святкування дня проголошення самостійності України. 17 січня 1919 р.
0 notes
Text


Лист Міністра культів УНР до Благочинних церков міста Києва щодо участі духовенства в урочистому святі з'єднання ЗУНР з УНР. 21 січня 1919 р.
0 notes
Text

Протокол наради директорів середніх шкіл міста Києва щодо обговорення питання вшанування свята з'єднання ЗУНР з УНР 22 січня 1919 р. на Софіївській площі. 21 січня 1919 р.
0 notes
Text

Універсал Директорії Української Народної Республіки. 22 січня 1919 р.
0 notes
Text

Закон Української Народної Республіки про встановлення святкування 22 січня, як дня проголошення самостійності України. 24 січня 1919 р.
0 notes
Text




Пам'ятки святкування в Бухаресті 5-ї річниці проголошення Центральною Радою незажності Української Держави.
1 note
·
View note