koszulkapikarska · 3 days
Text
Türkiye pokonało Gruzję 3:1
Tumblr media
W pierwszej rundzie fazy grupowej Pucharu Europy Grupy F, jeśli istnieje najbardziej ekscytujący scenariusz zakończenia meczów piłkarskich, ten mecz również doskonale to pokazał. W meczu pomiędzy drużyną Turcji a Gruzją w 25. minucie Murdur oddał daleki strzał z woleja, dając tureckiej drużynie prowadzenie 1:0. W 32. minucie Gochoreshvili podał z prawej strony, Mikotadze niskim strzałem zdobył bramkę, a gruzińska drużyna zremisowała na 1:1. W 65. minucie Guler strzelił niesamowitego gola spoza pola karnego, pomagając tureckiej drużynie ponownie prowadzić 2:1. Mając 19 lat i 114 dni, Guler został najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola w swoim debiucie w fazie grupowej Pucharu Europy. , przewyższając Cristiano Ronaldo. Rekord został ustanowiony w 2004 roku w wieku 19 lat (128 dni). W siódmej minucie doliczonego czasu gry gruziński bramkarz wszedł na pole ataku, aby walczyć o główkę, ubrany w koszulka Euro 2024 napastnika Aktyrkooglu, kontratakował i uderzył pustą bramkę, przypieczętowując zwycięstwo Turcji 3:1.
Scena ataku na pustą bramkę w doliczonym czasie gry pojawiła się dopiero w finale Copa Libertadores, kiedy River Plate pokonało Bocę w 2018 roku. Później, aby upamiętnić zwycięstwo River Plate, nadal zapraszali strzelca bramki Peteya Martineza, aby odtworzył dla fanów scenę biegania. Po meczu turecka drużyna udała się po boisku, aby podziękować obecnym kibicom, co trwało długo. Kibice w koszulka Reprezentacji Turcji Euro 2024 przez długi czas nie chcieli wychodzić z boiska. „Moje miasto” w adaptacji tureckiej piosenkarki Ayten Alpman z lat 70. XX wieku było odtwarzane na żywo. Fani niewątpliwie nie mogą się doczekać drugiej rundy meczu Turcji!
0 notes
koszulkapikarska · 7 days
Text
Hiszpania podejmuje wyzwanie Chorwacji
Mecz otwarcia Pucharu Europy dobiegł końca, a niemiecka drużyna zwyciężyła ze wspaniałą siłą tłumienia! Dobre rezultaty osiągnęła ofensywna kombinacja młodych gwiazd – Wirtza i Samury. Pojedynek, który odbędzie się dziś wieczorem, jest również dość ciekawy. Chorwacja po raz kolejny zmierzy się z hiszpańską drużyną z żalem po zeszłorocznej serii rzutów karnych. Kibice w koszulka Reprezentacji Hiszpanii Euro 2024 również nie mogą się doczekać tego meczu!
W zeszłym roku w finale Ligi Narodów UEFA Chorwacja niestety przegrała z Hiszpanią w rzutach karnych! Obie drużyny ponownie zmierzą się w fazie grupowej Pucharu Europy Czy Chorwacja pokona Hiszpanię? Joshko Gwadiol przybył do Manchesteru City przede wszystkim jako środkowy obrońca, ale genialna przemiana 22-latka w strzelającego gole lewego obrońcę uczyniła go jednym z największych koszmarów przeciwnych drużyn w Premier League. Ten rzadki obrońca potrafiący atakować jest także na tyle elastyczny, że może pełnić rolę defensywnego pomocnika Chorwacji, pozwalając kapitanowi Luce Modriciu kontrolować grę ze środka pola. Dzięki Gvadiolowi w koszulka Euro 2024 jego wyjątkowe umiejętności pozwalają Chorwacji odegrać rolę spoilera w Pucharze Europy 2024!
0 notes
koszulkapikarska · 10 days
Text
Ostatni duży turniej belgijskiego weterana?
Z wielu powodów, takich jak rasa, język, życie prywatne itp., w szatni belgijskiej drużyny zawsze znajdowały się różne gangi. Belgijska drużyna jest warta 5,41 euro. Czy to ostatni duży turniej dla De Bruyne, Lukaku, Vertonghena, Alderweirelda i Witsela w koszulka Euro 2024? Zakończył się mecz rozgrzewkowy przed fazą grupową Pucharu Europy Belgijska drużyna pokonała Czarnogórę 2:0 i Luksemburg 3:0, odnosząc dwa łatwe zwycięstwa!
W porównaniu z Pucharem Świata Belgii w Pucharze Europy brakuje Hazarda i Courtois. 38-letni Włoch Tedesco trenuje belgijską drużynę od lutego 2023 roku i stworzył dla niej formację 4231. W ataku De Bruyne przejął dowodzenie ze środka, wykorzystując szybkość i uderzenie wielu skrzydłowych, takich jak Trossard, Bakayoko, Doku i Oponda, do zdobywania bramek. Główną troską tej belgijskiej drużyny jest obrona W systemie turniejowym, który koncentruje się na obronie, niedociągnięcia w obronie sprawiają, że kibice noszący koszulka Reprezentacji Belgii Euro 2024 martwią się, czy belgijska drużyna może osiągnąć lepsze wyniki.
0 notes
koszulkapikarska · 14 days
Text
Francja pozostaje konkurencyjnym rywalem Anglii
Pięć głównych lig dobiegło końca, a Kane, Lautaro, Haaland, Mbappe i Dov Bik zdobyli odpowiednio ligową nagrodę Złotego Buta! Kibice zaczynają zwracać uwagę na nadchodzący Puchar Europy! Kibice nie mogą się doczekać rozpoczęcia tego wielkiego wydarzenia.
„Transfer Market” sporządził ranking wartości 24 drużyn biorących udział w Pucharze Europy. Reprezentacja Anglii, w której występują Bellingham, Harry Kane, Foden, Saka i Rice w koszulka Euro 2024 wartych ponad 500 milionów juanów, zajmuje 14,7–100 milionów euro. , jest na szczycie listy Biorąc pod uwagę, że na boisku może grać tylko 11 osób, nie jest to mecz, w którym można wygrać, dodając wartość. Wciąż jest 7 drużyn, które mają siłę, aby rzucić wyzwanie drużynie Anglii Bellingham połączy siły? Francuska drużyna jest warta 1,21 miliarda euro. Nawet jeśli straci Pogbę, francuska drużyna nadal będzie najpotężniejszym przeciwnikiem angielskiej drużyny, z Mbappe, Giroudem, Griezmannem i Tulą w koszulka Reprezentacji Francji Euro 2024. Francuska drużyna, w tym Tom, Chuameni i Camavinga nie ustępuje drużynie Anglii pod względem ogólnej siły. Tylko dlatego, że główni gracze, tacy jak Giroud i Griezmann, są starsi, a ich wartości spadły, w międzynarodowych rozgrywkach, takich jak Puchar Europy, bogate doświadczenie w grze jest również zaletą!
0 notes
koszulkapikarska · 17 days
Text
W Pucharze Europy wystartują kolejne gwiazdy
Start Pucharu Europy coraz bliżej, a także ogłoszono skład kadry narodowej. Z jednej strony ich drużyny muszą się zakwalifikować, z drugiej strony sami zawodnicy muszą być wolni od kontuzji. Oczywiście supergwiazdy, takie jak Messi z Argentyny czy Neymar z Brazylii, nie mogą rywalizować, ponieważ ich reprezentacje narodowe nie są częścią UEFA. Dobra wiadomość dla fanów noszących tę koszulka Reprezentacji Francji Euro 2024 jest taka, że Euro 2024 będzie można oglądać w telewizji na całym świecie.
Jako gospodarz niemiecka drużyna automatycznie awansowała do grupy A turnieju głównego. Finały zostały podzielone na sześć grup po cztery drużyny w każdej. Drużyny Niemieckiego Związku Piłki Nożnej (DFB) swój mecz inauguracyjny rozegrają 14 czerwca w Monachium. Niemcy zakwalifikowały się do wszystkich Pucharów Europy od 1972 roku, a w latach 1972, 1980 i 1996 były mistrzami Pucharu Europy. Według statystyk bilety na wszystkie 36 meczów fazy grupowej Pucharu Europy zostały wyprzedane. Fani w koszulka Euro 2024 nie mogą się doczekać tego wielkiego wydarzenia! Czy obrońca tytułu – reprezentacja Włoch może nadal pisać legendy?
0 notes
koszulkapikarska · 21 days
Text
Cristiano Ronaldo roni łzy na boisku
Rozpoczął się finał Pucharu Króla Arabii Saudyjskiej 2023–2024, a Riyad skutecznie rzucił wyzwanie Al Hilalowi. Gdy Cristiano Ronaldo miał na sobie stroje piłkarskie, nawet rzuty karne nie mogły zmienić wyniku. Zespół Riyadh Victory przegrał z Hilal 4:5. Zespół Riyadh Victory ponownie nie zdobył tytułu mistrza ligi.
W 88. minucie Rajami rzucił piłkę w pole karne z prawej strony przedniego kortu. Yahya trafił głową, a Riyadh wyrównał na 1:1. W dogrywce wynik między obiema drużynami nadal był remisowy 1:1 i doszło do serii rzutów karnych. W rzutach karnych rzut karny Naimoura obronił Bono, który miał na sobie koszulkę. Ostatecznie Hilal pokonał Riyad 5:4 w rzutach karnych, a w dwumeczu 6:5 Hilal zdobył w tym sezonie Puchar Króla Arabii Saudyjskiej, Ligę Arabii Saudyjskiej i Superpuchar. Po tym, jak przegapił mistrzostwo, zwycięska gwiazda Riyadu, Cristiano Ronaldo, ronił na korcie łzy żalu. Fanom noszącym koszulka Ronaldo bardzo było przykro, widząc smutne zachowanie supergwiazdy Ronaldo po opuszczeniu mistrzostw!
0 notes
koszulkapikarska · 24 days
Text
Lista europejskich składów reprezentacji Hiszpanii
28 stycznia reprezentacja Hiszpanii ogłosiła 29-osobowy skład na Puchar Europy 2024. Przed opublikowaniem ostatecznego składu 7 czerwca trener De La Fuente zwolni trzech kolejnych zawodników. W rankingu World Footballer 2023 obecny defensywny pomocnik numer jeden na świecie Rodri zajął szóste miejsce, stając się najwyżej notowanym hiszpańskim zawodnikiem. Rodri, który nosi tę koszulka Reprezentacji Hiszpanii Euro 2024, nazywa się Mr. Key. W zeszłym sezonie w finale Ligi Mistrzów Rodri strzelił jedynego gola w meczu, pomagając Manchesterowi City zdobyć pierwszy w historii drużyny tytuł Ligi Mistrzów. W ostatniej rundzie Premier League w tym sezonie Rodri strzelił kolejnego gola, który przypieczętował zwycięstwo, pomagając Manchesterowi City zdobyć bezprecedensowy czwarty z rzędu tytuł Premier League. W czerwcu ubiegłego roku pomógł Hiszpanii po raz pierwszy zdobyć mistrzostwo Ligi Narodów UEFA.
W tym sezonie w składzie znaleźli się bramkarze: Simon, Raya, Remiro. Obrońcy: Nacho, Carvajal, Navas, Laporte, Lenorment, Cubasi, Grimaldo, Cucurella, Vivian w koszulka Euro 2024. Pomocnik: Rodri, Pedri, Zubimendi, Merino, Ruiz, Llorente, Fermin, Alex Garcia, Baena. Napastnicy: Morata, Yamal, Ferran Torres, Olmo, Nico Williams, Ayoze Perez, Joselu, Oyarzabal.
0 notes
koszulkapikarska · 28 days
Text
Jeden z dziesięciu najlepszych bramkarzy Serie A
Ubrany w koszulka reprezentacji Euro 2024 bramkarz pierwszej dziesiątki – Buffon, pochwalił trenera Luciano Spallettiego. Ponadto opowiedział także o swoim byłym koledze z reprezentacji De Rossim, który obecnie trenuje Romę. Buffon powiedział, że bardzo lubi Spallettiego, ponieważ jest jak rwąca rzeka, wulkan pełen pomysłów. Nigdy nie stracisz w nim nadziei, bo wiesz, że zawsze może coś wymyślić w krytycznych momentach. Dzięki Spallettiemu nigdy nie martwisz się spadkiem intensywności. On robi wszystko w taki sposób, że wszyscy wokół niego trzymają się na nogach.
Wspaniała sugestia Spallettiego zgromadziła supergwiazdy, takie jak Totti, Baggio i Del Piero, aby zainspirować włoski zespół? To wspaniały pomysł, aby zainspirować naszych zawodników, pokazać im ikony włoskiego futbolu oraz to, czego mogą się nauczyć i ulepszyć. Buffon jest powszechnie uważany za być może najwspanialszego bramkarza w historii piłki nożnej, więc kto jego zdaniem jest obecnie najlepszym bramkarzem w Serie A? Jeśli spojrzymy na czyste konto, nie możemy nie wspomnieć o Sommerze. Wiele osób jest zaskoczonych jego występem, ale nie ja. Wiem, że to bardzo niezawodny bramkarz. Szczęsny również spisał się dobrze, ale we Włoszech mamy też wielu dobrych bramkarzy, co napawa nas nadzieją. Donnarumma w koszulka Paris Saint-Germain jest pierwszym reprezentantem naszego nowego pokolenia, jednak na tym stanowisku mamy jeszcze wielu znakomitych zawodników!
0 notes
koszulkapikarska · 1 month
Text
Cristiano Ronaldo prowadzi drużynę do rywalizacji w Pucharze Europy
W składzie reprezentacji Portugalii na Puchar Europy Cristiano Ronaldo i Pepe noszą koszulka Reprezentacji Portugalii Euro 2024. Obaj weterani nadal prowadzą drużynę. W kwalifikacjach do Pucharu Europy awansowali do głównego meczu z rekordem 12 zwycięstw po raz kolejny wszedł na scenę, uwaga!
Obecnie w reprezentacji Portugalii brakuje czołowych gwiazd. Tylko Leo i Felix są głównymi zawodnikami na linii frontu, a Ramos jest w Paryżu jedynie rezerwowym. Oczywiście biorąc pod uwagę, że w Pucharze Europy zawsze nie brakowało niespodzianek. a reprezentacja Portugalii wystąpiła w Pucharze Europy w 2016 r. Po emocjonującym zdobyciu Pucharu i pokonaniu Holandii w Lidze Europejskiej UEFA w 2019 r. reprezentacja Portugalii ma potencjał czarnego konia. Choć Portugalia nie znajduje się obecnie w pierwszej trójce świata, zdobyła mistrzostwa, ponieważ zawodnicy noszący koszulka reprezentacji Euro 2024 pochodzą z całej Europy i grają w najlepszych klubach na świecie. Gracz taki jak Cristiano zawsze pozostawi coś w historii, a ty zawsze poczujesz jego moc i to, co stworzył. Jego osiągnięcia zainspirowały nowe pokolenie graczy. Mam nadzieję, że przyszłość będzie inna dla nowych graczy.
0 notes
Text
Kante weźmie udział w fazie grupowej Pucharu Europy 2024
Reprezentacja Francji ogłosiła skład na Mistrzostwa Europy 2024. Mbappe w stroje piłkarskie w centrum plakatu! Weteran Giroud, pomocnik Chuameni i inne gwiazdy znajdują się na liście, który doznał kontuzji i opuścił Puchar Świata, wraca na ten Puchar Europy.
Bramkarze: Areola, Maignan, Samba. Obrońcy: Kroos, Theo Hernandez, Konate, Kounde, Ferland Mendy, Pavard, Saliba, Upamecano. Pomocnik: Camavinga, Youssef Fofana, Griezmann, Kante, Chuamene, Rabiot, Zaire Emery. Napastnicy: Barkola, Comang, Dembélé, Giroud, Mouani, Mbappe, Marcus Thuram. Deschamps, główny trener francuskiej drużyny, który wziął udział w konferencji prasowej przedstawiającej skład zawodników na Mistrzostwach Europy, powiedział: Jest bardzo zadowolony z tej listy Tych 25 zawodników w koszulka Reprezentacji Francji będzie razem rywalizować w Pucharze Europy. Regularnie śledzimy sytuację Kantego, który gra w Arabii Saudyjskiej i nadal rozwija swoje talenty. Mam nadzieję, że uda mu się odzyskać siły na boisku. Ta decyzja wynika z faktu, że dzięki Kante francuska drużyna będzie silniejsza.
0 notes
Text
Manchester City dzieli jedno zwycięstwo od utrzymania tytułu
W 34. kolejce rozgrywek Premier League Tottenham zmierzył się u siebie z Manchesterem City. W drugiej połowie De Bruyne pomógł Harlandowi w zdobyciu gola, a Doku wykonał rzut karny, ubrany w stroje piłkarskie, wykonał rzut karny i strzelił dwa gole. Ostatecznie Tottenham przegrał z Manchesterem City 0:2. Manchester City nadal prowadzi na czele z 88 punktami!
W 6. minucie Tottenham posłał długie ukośne podanie z pola obrony. Bentancur odebrał piłkę ze szczytu łuku i uderzył w bramkę, ale dzielnie obronił go Ederson w koszulka Manchester City. W 16. minucie obrona Tottenhamu popełniła kolejne błędy przy oddawaniu strzału, a strzał z woleja Fodena przed bramkę został zablokowany przez Vicario. W 51. minucie Foden przedarł się przez pole karne lewym skrzydłem, a Manchester City skręcił w prawo i zaatakował na prawo strzelił pustego gola. Manchester City prowadzi z Tottenhamem 1:0. W 89. minucie Foden wykonał długie podanie. Doku dostał piłkę i potknął się, gdy wbiegł w pole karne. Sędzia zdecydowanie podyktował rzut karny i zdobył bramkę dla Manchesteru City na 2:0! Manchester City to ostatnie zwycięstwo od obrońcy tytułu!
0 notes
Text
Mbappe oficjalnie ogłasza swoje odejście z Paryża
Mbappe zamieścił wideo, w którym oznajmia, że nie przedłuży kontraktu z Paryżem i że najbliższy mecz będzie jego pożegnalnym meczem w Paryżu. Wszystkie media wierzyły, że brak występu w finale Ligi Mistrzów zniechęcił noszącego koszulka Paris Saint-Germain Mbappé. Eksperci transferowi powiedzieli, że wiadomość o dołączeniu Mbappe do Realu Madryt zostanie wkrótce ogłoszona. Obecnie Mbappe znalazł dom w Madrycie.
Na nagraniu Mbappé powiedział: Chcę wszystkim tutaj powiedzieć, że zawsze mówiłem, że powiem wam, kiedy nadejdzie czas, dlatego chcę wam to ogłosić tutaj. To mój ostatni rok w Paryżu, nie przedłużę kontraktu, a mój pobyt w Paryżu dobiegnie końca za kilka tygodni. Mój ostatni mecz dla Paryża rozegram w weekend na Parc des Princes. Mam wiele przeczuć, że przez te lata miałem tu wiele okazji i gra dla największego francuskiego klubu na świecie to wielki zaszczyt. To przyjemność nosić takiego stroje piłkarskie, grając dla jednego z najlepszych klubów na świecie. Po tym, jak Mbappe ogłosił swój wyjazd z Paryża, burmistrz Paryża Hidalgo przesłał mu błogosławieństwo: „Dziękuję za wygranie tych mistrzostw, gratuluję niezwykłego talentu, jaki pokazałeś i dziękuję za wielkie zaangażowanie. Życzę powodzenia w przyszłości Pewnego dnia w Paryżu Człowiek, paryżanin na całe życie – to zawsze będzie Twój dom Przedstawiciele Ligue 1 również pożegnali Mbappe w mediach społecznościowych: „Dziękuję, Kylian Mbappe. "
0 notes
koszulkapikarska · 2 months
Text
Świętujemy awans Dortmundu do finału
Rozpoczął się drugi mecz półfinału Ligi Mistrzów. Jedynym golem Hummelsa w koszulka Borussia Dortmund pokonali na wyjeździe Paris Saint-Germain 1:0. Łączny wynik obu rund wyniósł 2:0, a PSG: wyeliminowany, a Dortmund ponownie awansował po 11 latach finału Ligi Mistrzów!
Grający na wyjeździe Dortmund na początku meczu popełniał częste błędy w środku pola i wielokrotnie był przechwytywany przez Parisa. Przez chwilę trudno było przejść przez połowę boiska. Paryż nie stworzył jednak dobrej okazji do zdobycia gola. Niezależnie od tego, czy był to strzał Ramosa przed bramkę, czy strzał z woleja Mbappe w pole karne, nie stanowili większego zagrożenia dla Dortmundu. W 47. minucie Paris wykonał taktyczny rzut rożny, który miał na sobie stroje piłkarskie i podał wysoką piłkę w stronę bramki. Po kopnięciu przez zawodnika Dortmundu Sabitzera i napastnika Paryża Ramosa piłka dotarła do tyłu. Emery wbił się w pustą bramkę niecały metr od bramki, piłka uderzyła w słupek i odbiła się. W 49. minucie Dortmund wykonał rzut rożny. Brandt wybił piłkę. Hummels złapał piłkę i skierował piłkę do siatki. Piłka odbiła się od ziemi i wpadła do bramki. W tym momencie, w łącznym wyniku obu rund, Paryż miał już dwie bramki straty. Na skraju przepaści w pozostałym czasie starali się atakować, ale najwyraźniej szczęście nie było po stronie Paryża. Ostatecznie przegrali z Dortmundem 0:2 i stracili szansę na awans do finału.
0 notes
Text
Paris Saint-Germain przegrywa z Dortmundem
Borussia Dortmund, która po 11 latach wróciła do półfinału Ligi Mistrzów, zmierzyła się na własnym boisku z Paris Saint-Germain prowadzonym przez Kyliana Mbappe. Obie drużyny spotkały się w tym sezonie dwukrotnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów, a Paryż wygrał jedno i zremisował i pozostał niepokonany.
W 13. minucie Brandt podał prosto z prawego skrzydła, a następnie Sabitzer strzelił z małego kąta w pole karne. Piłka została zablokowana przez Donnarummę w koszulka Paris Saint-Germain. W 36. minucie środkowy obrońca Dortmundu, Schloterbeck, podał wysoką piłkę z pola obrony do defensywy Paryża, Phil Kruger zrozumiał to i skutecznie skontrował spalonego, po czym miał okazję do sytuacji jeden na jednego. Ubrany w stroje piłkarskie Phil Kruger oddał niski strzał w najbliższy róg bramki i dał Dortmundowi prowadzenie 1:0. W 66. minucie Dortmund dostał rzut wolny z lewej strony ataku Phil Kruger chwycił piłkę przed bramką i piłka była nieco wyżej od bramki. W 84. minucie Sancho posłał fenomenalne podanie w środek pola karnego. Jednoręczne podanie Brandta zostało zablokowane przez przybyłego na czas obrońcę Paryża Marquinhosa. Ostatecznie w pierwszym meczu u siebie Dortmund zdobył 1:0 w Paryżu. Rewanżowy mecz pomiędzy obiema drużynami odbędzie się 7 maja na własnym stadionie w Paryżu.
0 notes
Text
PSV ustanowiło nowy rekord strzelecki
Rozpoczyna się 31. runda sezonu 2023-24 Eredivisie, w którym PSV Eindhoven vs Heerenveen. Eindhoven grając na wyjeździe odniosło miażdżące zwycięstwo, pokonując Heerenveen 8:0. Kibice w stroje piłkarskie już wcześniej zaczęli świętować.
W meczu przeciwko Eindhoven, które w tym sezonie ma mocny ofensywny wynik w Eredivisie, Heerenveen nie było w stanie go zatrzymać w tym meczu. W ciągu zaledwie 7 minut Malik Tillman asystował Tillowi w zdobyciu gola na 1:0. W 9. minucie Teze asystował Malikowi Tillmanowi w zdobyciu gola na 2:0.W 11. minucie Luc De Jong podał piłkę do Malika Tillmana, ubranego w koszulka PSV Eindhoven i strzelił 2 gole w zaledwie 2 minuty, 3:0. W 30. minucie Thiel ponownie strzelił gola i strzelił dwa gole, a PSV nadal powiększało wynik, 4-0! W 71. minucie Fellman asystował Lucowi De Jongowi w zdobyciu gola na 7:0. W 83. minucie Luc De Jong zaliczył kolejną asystę, a wisienką na torcie był Van Aanholt. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem PSV 8:0 Heerenveen. Po zwycięstwie w tym meczu z dużym wynikiem PSV odniosło 4 zwycięstwa z rzędu w Eredivisie! Warto wspomnieć, że zwycięstwo 8:0 na wyjeździe było największym wyjazdowym zwycięstwem w historii PSV Eindhoven, ustanawiając nowy rekord w historii drużyny! Na koniec 31. rundy Eredivisie PSV prowadzi z 84 punktami, 27 zwycięstwami, 3 remisami i 1 porażką i ma 9 punktów przewagi nad drugim w tabeli Feyenoordem, który rozpoczął odliczanie do mistrzostw Eredivisie pora roku!
0 notes
Text
Real Madryt pokonał Barcelonę 3:2
W 32. rundzie La Liga, pojedynku pomiędzy Realem Madryt a Barceloną, Real Madryt ledwo pokonał Barcelonę 3:2 u siebie z Bellinghamem, który miał na sobie stroje piłkarskie i zdobył 90+1 w doliczonym czasie gry po dwukrotnej stracie With mając 11 punktów przewagi, mistrzostwo w tym sezonie jest tuż za rogiem!
Przed meczem Real Madryt zajmował pierwsze miejsce z 78 punktami, a Barcelona, która zajmowała drugie miejsce, traciła 8 punktów do tabeli, dlatego też kibice ubrani w koszulka FC Barcelona uznali ten mecz za kluczową bitwę o mistrzostwo La Liga w tym sezonie. W 6. minucie Rafinha wykonał mocny rzut rożny z prawej strony, a Christensen strzelił gola głową z tyłu, dając Barcelonie prowadzenie 1:0! W 18. minucie Kubasi podciął Vazqueza w polu karnym i posłał rzut karny. Vinicius wykonał rzut karny i zdobył bramkę dla Realu Madryt 1-1. W 69. minucie Yamal podał z prawej strony Ferran Torres wbił piłkę w piłkę, a Ter Stegen obronił piłkę, a Fermin trafił do siatki z bliskiej odległości. W 73. minucie Vinicius podał z lewej strony, a Vazquez trafił z woleja do siatki, podwyższając wynik Realu Madryt na 2:2. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry reprezentant Anglii Bellingham stał się bohaterem Realu Madryt, Dias strzelił piłkę, Vazquez posłał niskie podanie z prawej strony, Joselu asystował przed bramką, a Bellingham pchnął piłkę od tyłu i strzelił gola. Zaaranżowaliśmy odwrócenie sytuacji i wspaniały występ, 3-2! Real Madryt odniósł ekscytujące zwycięstwo 3:2 i prowadził w tabeli z 81 punktami!
0 notes
Text
Aston Villa pokonała Lille 4:3
W drugiej rundzie czołowej ósemki Ligi Mistrzów UEFA 2023-24, Aston Villa kontra Lille, doszło do finałowej serii rzutów karnych 3-3! Villa 4-3 Lille w rzutach karnych ostatecznie pokonała przeciwnika 7-6 łącznym wynikiem i awansowała do półfinału Martinez w stroje piłkarskie dwukrotnie obronił drużynę i uratował drużynę sam! Warto wspomnieć, że to już piąty raz z rzędu, gdy drużyna Martina wygrała w serii rzutów karnych!
Villa jest obecnie czwarta w lidze z 63 punktami, a największym zagrożeniem jest piąty w lidze Tottenham Hotspur z 60 punktami. Jednak w ostatnich sześciu meczach Tottenham będzie musiał rywalizować z trzema mistrzowskimi drużynami: Manchesterem City, Manchesterem City. Liverpool i Arsenal Tak długo, jak zawodnicy noszący te koszulka Aston Villa nie będą popełniać błędów, zasadniczo potwierdzono, że zapewnią sobie awans do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie i zostaną nowymi gigantami Premier League! To drugi raz w historii, kiedy Aston dotarł do półfinału europejskich zawodów. Pierwszy raz miał miejsce 42 lata temu! W Lidze Mistrzów 1981-82 ostatecznie wygrali Ligę Mistrzów w tym sezonie. Z Watkinsem na ataku, Martinezem na obronie i trenerem Emerym, Aston Villa zmieniła się i wkroczyła w szeregi potężnych!