TRT’nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 22 – 28 Haziran 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Farklı kültür sanat içeriklerini ekrana taşıyan TRT 2’de; sinemadan müziğe, resimden edebiyata, tarihten felsefeye kadar birçok alanı konu alan yapımlar izleyici ile buluşuyor.
İki hafta önce başlayan; İsveç – Danimarka ortak yapımı, polisiye drama dizisi “Bron/Broen” haftaiçi her gece 00:30’da tekrarlanmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta 2.sezonu tekrar yayında olacak. TRT2 bu diziyi ilk kez; 13 Eylül 2019 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında haftada bir bölüm olarak ekranlara getirmişti. Dizi ile ilgili bilgi için daha önceki başlığımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Yayın akışında oluşacak değişiklikler ve akıştaki eksiklikler; öğrendiğimiz anda akışa eklenecektir.
TRT2 22 – 28 Haziran 2020 – Haftalık Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
22 Haziran 2020 Pazartesi:
05:28 İstiklal Marşı
05:30 Anadolu Arkeolojisi
06:00 Nakkaşın Fırçası
06:30 Opera Dünyası
07:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
07:50 Destansı Kareler
08:00 Sinema Dünyası
08:30 Pera Konserleri
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Tiyatro Dünyası
10:30 Sarayın Lezzetleri
11:00 Aramızda Müzik Var
11:45 Fotoğraflar
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Sinema +
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Karalama Defteri
14:00 Kısa Bir Ara
14:20 Randevu
14:30 Koleksiyoner
15:00 Anjelika Akbar İle Sesler
15:30 Bir Zamanlar
16:00 Kelimeler Ve Şeyler
17:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
17:30 Bizim Resmimiz
18:00 Hayat Sanat
18:30 Berceste
18:45 Yeryüzleri
18:50 Türkiye Atlası
19:00 Geleneğin Kalp Atışları
19:45 Kısa Bir Ara
20:00 Il Divo: A Musical Affair – Japonya Konseri
21:00 Yabancı Sinema “Dheepan” (2015) (Yönetmen: Jacques Audiard)
23:00 Tarih Söyleşileri
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (11.Bölüm) (2.Sezon 1.Bölüm)
01:30 Il Divo: A Musical Affair – Japonya Konseri
02:30 Yabancı Sinema “Dheepan” (2015) (Yönetmen: Jacques Audiard) (Tekrar)
04:30 Opera Dünyası
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
23 Haziran 2020 Salı:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bizim Resmimiz
05:30 Nakkaşın Fırçası
06:00 Sinema Dünyası
06:30 Hayat Sanat
07:00 Geleneğin Kalp Atışları
08:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
08:30 Sarayın Lezzetleri
09:00 Eskici
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Evliya Çelebi
10:45 Ahenk
11:00 Il Divo: A Musical Affair – Japonya Konseri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Opera Dünyası
14:00 Anadolu Arkeolojisi
14:30 Koleksiyoner
15:00 Aramızda Müzik Var
15:50 Fotoğraflar
16:00 Tarih Söyleşileri
17:30 Sinema Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:50 Renkler
19:00 Bir Resim Bir Hikaye
19:30 Tarihin Ruhu
20:00 Belgesel Beethoven
21:00 Yabancı Sinema “Karavan” (The Leisure Seeker) (2017) (Yönetmen: Paolo Virzì) (TV’de ilk)
23:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (12.Bölüm) (2.Sezon 2.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Karavan” (The Leisure Seeker) (2017) (Yönetmen: Paolo Virzì) (Tekrar)
03:30 İhmal Edilebilir Nasihatler
04:30 Bir Resim Bir Hikaye
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
24 Haziran 2020 Çarşamba:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Tiyatro Dünyası
05:30 Murat Boncuk’la Atölye
06:00 Karalama Defteri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Evliya Çelebi
07:45 Opera Dünyası
08:15 İzler Suretler
08:30 Kelimeler Ve Şeyler
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Murat Boncuk’la Atölye
10:30 Sinema Dünyası
11:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
11:50 Destansı Kareler
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
14:30 Koleksiyoner
15:00 Sarayın Lezzetleri
15:30 Tiyatro Dünyası
16:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
17:00 Muasır
17:30 Bir Zamanlar
18:00 Hayat Sanat
18:30 Koleksiyoner
19:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
19:30 Anadolu Arkeolojisi
20:00 Evliya Çelebi
20:45 Kısa Bir Ara
21:00 Yerli Sinema “Bütün Saadetler Mümkündür” (2017) (Yönetmen: Selman Kılıçaslan) (TV’de İlk)
22:45 Geri Dönüşen Sanat
23:00 Edebiyat Söyleşileri
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (13.Bölüm) (2.Sezon 3.Bölüm)
01:30 Yerli Sinema “Bütün Saadetler Mümkündür” (2017) (Yönetmen: Selman Kılıçaslan) (Tekrar)
03:10 Anjelika Akbar İle Sesler
03:45 Edebiyat Söyleşileri
04:45 Günseli Kato İle Hasılıkelam
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
25 Haziran 2020 Perşembe:
05:13 İstiklal Marşı
05:15 Evliya Çelebi
06:00 Koleksiyoner
06:30 Hayat Sanat
07:00 Aramızda Müzik Var
08:00 Tiyatro Dünyası
08:30 Ahenk
08:50 Berceste
09:00 Muasır
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
10:30 Randevu
10:45 Kısa Bir Ara
11:00 Anadolu Arkeolojisi
11:30 Karalama Defteri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Evliya Çelebi
14:10 Geri Dönüşen Sanat
14:30 Koleksiyoner
15:00 Eskici
15:30 Bizim Resmimiz
16:00 Edebiyat Söyleşileri
17:00 Murat Boncuk’la Atölye
17:30 Konsere Davet
18:00 Hayat Sanat
18:30 İzler Suretler
18:45 Sinema +
19:30 Nakkaşın Fırçası
20:00 Pera Konserleri
21:00 Yabancı Sinema “At Hırsızı” (Centaur) (2017) (Yönetmen: Aktan Arym Kubat)
22:30 Felsefe Söyleşileri
23:30 Anjelika Akbar İle Sesler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (14.Bölüm) (2.Sezon 4.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “At Hırsızı” (Centaur) (2017) (Yönetmen: Aktan Arym Kubat) (Tekrar)
03:00 Tarihin Ruhu
03:30 Felsefe Söyleşileri
04:30 Sinema +
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
26 Haziran 2020 Cuma:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bir Zamanlar
05:30 Kelimeler Ve Şeyler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Pera Konserleri
08:00 Bizim Resmimiz
08:30 Murat Boncuk’la Atölye
09:00 Opera Dünyası
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Sinema +
10:30 Konsere Davet
11:00 Geleneğin Kalp Atışları
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Anjelika Akbar İle Sesler
14:00 Sinema Dünyası
14:30 Koleksiyoner
15:00 Evliya Çelebi
15:45 Ahenk
16:00 Felsefe Söyleşileri
17:00 Anadolu Arkeolojisi
17:30 Tiyatro Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:45 Destansı Kareler
19:00 Karalama Defteri
19:30 Muasır
20:00 Konsere Davet
20:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
21:30 Yerli Sinema “Bir Zamanlar Anadolu’da” (2011) (Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan)
00:15 Kısa Bir Ara
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (15.Bölüm) (2.Sezon 5.Bölüm)
01:30 Yerli Sinema “Bir Zamanlar Anadolu’da” (2011) (Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan) (Tekrar)
04:15 Aramızda Müzik Var
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
27 Haziran 2020 Cumartesi:
05:13 İstiklal Marşı
05:15 Sinema +
05:45 Sarayın Lezzetleri
06:15 İzler Suretler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Bir Zamanlar
07:30 Konsere Davet
08:00 Anadolu Arkeolojisi
08:30 Tiyatro Dünyası
09:00 Karalama Defteri
09:30 Yabancı Sinema “Karavan” (The Leisure Seeker) (2017) (Yönetmen: Paolo Virzì) (Tekrar)
11:30 Aramızda Müzik Var
12:20 Kısa Bir Ara
12:30 Resim Sevinci: Bob Ross
13:00 Sarayın Lezzetleri
13:30 Günseli Kato İle Hasılıkelam
14:00 Sinema +
14:30 Anjelika Akbar İle Sesler
15:00 Bir Resim Bir Hikaye
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
17:30 Geri Dönüşen Sanat
17:45 Evliya Çelebi
18:30 Kelimeler Ve Şeyler
19:20 Müzelerin Yıldızları
19:30 Eskici
20:00 The Morricone Duel (Danimarka Ulusal Senfoni Orkestrası)
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Paris’te Gece Yarısı” (Midnight in Paris) (2011) (Yönetmen: Woody Allen)
23:10 Film Arkası
23:40 Yeryüzleri
23:45 The Morricone Duel (Danimarka Ulusal Senfoni Orkestrası)
01:00 Film Önü
01:15 Yabancı Sinema “Paris’te Gece Yarısı” (Midnight in Paris) (2011) (Yönetmen: Woody Allen) (Tekrar)
03:00 Film Arkası
03:30 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
04:30 Muasır
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
28 Haziran 2020 Pazar:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Nakkaşın Fırçası
05:30 Pera Konserleri
06:30 Konsere Davet
07:00 Sinema +
07:30 Bir Resim Bir Hikaye
08:00 Eskici
08:30 İzler Suretler
08:45 Kelimeler Ve Şeyler
09:45 Western Kuşağı “Silverado” (1985) (Yönetmen: Lawrence Kasdan)
12:00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
13:00 Konsere Davet
13:30 Pazar Konseri
14:45 Müzelerin Yıldızları
15:00 Karalama Defteri
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 The Morricone Duel (Danimarka Ulusal Senfoni Orkestrası)
17:45 Kısa Bir Ara
18:00 Muasır
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Aramızda Müzik Var
19:50 Kısa Bir Ara
20:00 Sarayın Lezzetleri
20:30 Sinema Dünyası
20:50 Renkler
21:00 Fotoğraflar
21:15 Film Önü
21:30 Yerli Sinema “Güvercin Hırsızları” (2018) (Yönetmen: Osman Nail Doğan)
23:00 Film Arkası
23:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
00:30 Evliya Çelebi
01:15 Film Önü
01:30 Yerli Sinema “Güvercin Hırsızları” (2018) (Yönetmen: Osman Nail Doğan) (Tekrar)
03:00 Film Arkası
03:30 Konsere Davet
04:00 Pazar Konseri
[/su_tab]
[/su_tabs]
TRT2 kanalının uydu frekans bilgileri ve platform kanal numaraları ise şu şekilde:
#gallery-0-4 { margin: auto; } #gallery-0-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-0-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
TRT2 Frekans 01
TRT2 Frekans 02
TRT2 – 22 – 28 Haziran 2020 – Haftalık Yayın Akışı TRT'nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 22 - 28 Haziran 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz.
0 notes
10 Haziran 2020 Çarşamba Canlı Maç izle
10 Haziran 2020 Çarşamba Canlı Maç izle 10-haziran-2020-canli-mac-izle
10 Haziran 2020 Çarşamba günü canlı maç izle yayın akışını merak eden televizyon izleyicileri canlı maç izle yayın akışı listesini buradan inceleyebilecek. Haftalık, günlük canlı maç izle yayın akışında neler var merak ediliyor. canlı maç izle kanalında bugün neler var?
Maç Yayını izle - Canlı Maç izle - Maç izle - Bedava Canlı Maç izle - Online Canlı Maç izle - Şifresiz Canlı Maç izle - Jestyayın izle - Taraftarium24 izle - Futbolcafe TV izle - Netspor izle - Justin TV izle - Lig TV izle -
19:00 Setubal - Santa Clara maçını canlı izle 21:15 Portimonense - Benfica maçını canlı izle 21:45 Bayern Münih - E.Frankfurt maçını canlı izle 23:30 Porto - Maritimo maçını canlı izle
TRgool izle - TRGoals izle - XSportv izle - S Sport izle - Smart Spor izle - SportBoss izle -
0 notes
TV'de Bu Akşam (23 Haziran 2020 Salı - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (23 Haziran 2020 Salı – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Sinema / Can Dostlar
22:20 Yabancı Sinema / The Godfather Part 3 – Baba 3
01:40 Yerli Dizi / Ege’nin Hamsisi (Tekrar)
Star
20:00 Yerli Sinema / Katma Değer Şaban
22:00 Yerli Sinema / Dondurmam Gaymak
23:50 Yerli Dizi / Aramızda…
View On WordPress
0 notes
27 Mayıs 2020 Çarşamba günü Tivibu üzerinden Türkçe altyazıyla İngilizce olarak yayına başlayan BBC First kanalının 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 haftası yayın akışını sizler için düzenledik. Yayın akışında oluşabilecek değişiklikleri de haberimizi güncelleyerek sizlere duyuracağız.
BBC First – Diziler
BBC First; Tivibu Ev ve Tivibu Uydu’da 17. ve 143.Kanal numaralarından geçen hafta yayına başladı ve Tivibu GO uygulamasına da eklendi. Kanal; sinema ve süper paket kullanıcıları tarafından izlenebilecek. BBC First kanalında yayınlanan diziler ise; seç izle klasörüne de eklendi.
BBC First – tivibu Kanal 143
Kanalda yer alacak içeriklerden bazıları şu şekilde; “Dr. Who”, “MotherFatherSon”, “Brexit: The Uncivil War”, “Les Miserables”, “The Mallorca Files”, “Traces”, “Father Brown”, “Death in Paradise”, “Call the Midwife”, “Shakespeare and Hathaway” ve “The Durrells”.
#gallery-0-4 { margin: auto; } #gallery-0-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-0-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
Doctor Who
Les Miserables
İşte kanalın bu hafta yayın akışı:
BBC First kanalı 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
29 Haziran 2020 Pazartesi:
00:10 Traces (Sezon 1, Bölüm 5)
00:55 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 5)
01:40 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 3)
02:25 Broken (Sezon 1, Bölüm 6)
03:15 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 2)
03:40 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 1
04:25 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 2)
05:15 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 3)
06:00 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 4)
06:45 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 5)
07:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 6)
08:15 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 7)
09:05 The Musketeers (Sezon 1, Bölüm 8)
09:55 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 8)
10:50 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 2)
11:35 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 1
12:20 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 2)
13:10 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 3)
13:55 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 4)
14:45 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 5)
15:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 6)
16:15 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 7)
17:00 The Durrell (Sezon 2, Bölüm 2)
17:50 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 1
18:35 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 6)
19:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 1
20:15 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 5)
21:00 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 4)
21:45 Traces (Sezon 1, Bölüm 5)
22:30 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 4)
23:15 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 1)
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
30 Haziran 2020 Salı:
00:05 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 6)
00:55 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 4)
01:40 Traces (Sezon 1, Bölüm 5)
02:25 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 4)
03:10 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 1)
04:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 3)
04:25 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 1
05:15 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 6)
06:00 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 7)
06:45 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 8)
07:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 9)
08:20 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 1
09:05 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 6)
09:50 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 1
10:35 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 5)
11:30 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 4)
12:15 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 8)
13:00 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 9)
13:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 1)
14:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 6)
15:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 1)
16:05 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 5)
17:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 4)
17:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 2)
18:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 7)
19:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 2)
20:05 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 6)
21:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
21:45 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 4)
22:30 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 5)
23:25 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 2)
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
1 Temmuz 2020 Çarşamba:
00:15 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 7)
01:05 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
01:50 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 4)
02:35 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 5)
03:30 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 2)
04:20 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 6)
05:10 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 9)
06:00 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 10)
06:45 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 11)
07:30 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 2)
08:15 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 7)
09:05 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 2)
09:50 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 6)
10:45 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 10)
11:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 11)
12:15 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
13:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 5)
13:50 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 2)
14:35 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 7)
15:25 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 2)
16:10 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 5)
17:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
17:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 3)
18:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 8)
19:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 3)
20:05 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 7)
21:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
21:50 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
22:35 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 5)
23:25 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 3)
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
2 Temmuz 2020 Perşembe:
00:20 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 8)
01:10 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
02:00 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
02:45 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 5)
03:35 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 3)
04:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 10)
05:15 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 11)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 4)
06:25 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 12)
07:10 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 13)
07:55 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 4)
08:40 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
09:25 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 4)
10:10 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 8)
11:05 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
12:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 5)
12:50 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
13:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 3)
14:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 8)
15:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 3)
16:05 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 7)
17:00 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
17:50 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 4)
18:35 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
19:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 4)
20:05 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 8)
21:00 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 6)
21:50 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
22:40 Sherlock (Sezon 2, Bölüm 2)
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
3 Temmuz 2020 Cuma:
00:10 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 4)
01:00 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
01:45 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 6)
02:35 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
03:25 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 4)
04:20 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 8)
05:10 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 12)
06:00 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 13)
06:45 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 14)
07:30 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 15)
08:15 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 4)
09:00 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
09:45 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 4)
10:30 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 8)
11:25 Doctor Who (Sezon 11, Bölüm 6)
12:15 Father Brown (Sezon 8, Bölüm 5)
13:00 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 14)
13:45 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 15)
14:35 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 4)
15:20 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
16:05 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 4)
16:50 Death in Paradise (Sezon 3, Bölüm 8)
17:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 5)
18:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 10
19:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 5)
20:15 Death in Paradise (Sezon 4, Bölüm 1)
21:00 Sherlock (Sezon 2, Bölüm 3)
22:30 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 6)
23:20 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
4 Temmuz 2020 Cumartesi:
00:05 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 5)
01:00 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 10)
01:50 Sherlock (Sezon 2, Bölüm 3)
03:20 Unforgotten (Sezon 3, Bölüm 6)
04:10 The Kettering Incident (Sezon 1, Bölüm 5)
05:05 Death in Paradise (Sezon 4, Bölüm 1
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 5)
06:25 Father Brown (Sezon 5, Bölüm 15)
07:10 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 5)
07:55 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 10
08:45 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 5)
09:30 Death in Paradise (Sezon 4, Bölüm 1)
10:25 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 5)
11:10 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 1
12:00 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 2)
12:45 The Coroner (Sezon 2, Bölüm 5)
13:35 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 10)
14:20 Father Brown (Sezon 3, Bölüm 5)
15:10 Death in Paradise (Sezon 4, Bölüm 1)
16:05 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 1)
16:50 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 2)
17:40 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 5)
18:25 The Musketeers (Sezon 1, Bölüm 9)
19:20 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
20:10 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 3)
21:00 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 6)
21:45 Sherlock (Sezon 2, Bölüm 3)
23:15 Traces (Sezon 1, Bölüm 5)
00:00 The Last Post (Sezon 1, Bölüm 1)
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
5 Temmuz 2020 Pazar:
00:55 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 6)
01:40 Traces (Sezon 1, Bölüm 5)
02:25 The Last Post (Sezon 1, Bölüm 1)
03:20 Sherlock (Sezon 2, Bölüm 3)
04:50 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 3)
05:35 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 5)
06:00 Friday Night Dinner (Sezon 1, Bölüm 6)
06:25 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 5)
07:10 The Musketeers (Sezon 1, Bölüm 9)
08:05 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 9)
08:55 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 1)
09:45 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 2)
10:30 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 3)
11:20 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 5)
12:05 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 6)
12:50 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 6)
13:40 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 7)
14:30 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 8)
15:20 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 9)
16:05 Doctor Who (Sezon 6, Bölüm 10)
16:50 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 3)
17:40 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 6)
18:25 The Musketeers (Sezon 1, Bölüm 10)
19:20 New Tricks (Sezon 9, Bölüm 10)
20:10 The Durrells (Sezon 2, Bölüm 4)
21:00 Traces (Sezon 1, Bölüm 6)
21:45 The Mallorca Files (Sezon 1, Bölüm 6)
22:30 War and Peace (Sezon 1, Bölüm 4)
23:15 The Last Post (Sezon 1, Bölüm 2)
[/su_tab]
[/su_tabs]
BBC First – 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı 27 Mayıs 2020 Çarşamba günü Tivibu üzerinden Türkçe altyazıyla İngilizce olarak yayına başlayan BBC First kanalının 29 Haziran - 5 Temmuz 2020 haftası yayın akışını sizler için düzenledik.
0 notes
TV'de Bu Akşam (30 Haziran 2020 Salı - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (30 Haziran 2020 Salı – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yabancı Sinema / Shrek
21:50 Yarışma / 3’te 3 Tarih
23:55 Yerli Dizi / Kalk Gidelim
Star
20:00 Yerli Sinema / Kanlı Nigar
21:45 Yerli Sinema / Kanlı Nigar (Tekrar)
23:30 Yerli Sinema / Çember
01:30 Yerli Dizi / Yüksek Sosyete (Tekrar)
View On WordPress
0 notes
TRT’nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Farklı kültür sanat içeriklerini ekrana taşıyan TRT 2’de; sinemadan müziğe, resimden edebiyata, tarihten felsefeye kadar birçok alanı konu alan yapımlar izleyici ile buluşuyor.
Üç hafta önce başlayan; İsveç – Danimarka ortak yapımı, polisiye drama dizisi “Bron/Broen” haftaiçi her gece 00:30’da tekrarlanmaya devam ediyor. Dizinin bu hafta 2.sezonunun final bölümleri tekrar yayında olacak. TRT2 bu diziyi ilk kez; 13 Eylül 2019 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında haftada bir bölüm olarak ekranlara getirmişti. Dizi ile ilgili bilgi için daha önceki başlığımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Yayın akışında oluşacak değişiklikler ve akıştaki eksiklikler; öğrendiğimiz anda akışa eklenecektir.
TRT2 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
29 Haziran 2020 Pazartesi:
05:28 İstiklal Marşı
05:30 Anadolu Arkeolojisi
06:00 Nakkaşın Fırçası
06:30 Opera Dünyası
07:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
07:50 Destansı Kareler
08:00 Sinema Dünyası
08:30 Pera Konserleri
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Tiyatro Dünyası
10:30 Sarayın Lezzetleri
11:00 Aramızda Müzik Var
11:50 Fotoğraflar
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Sinema +
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Karalama Defteri
14:00 Kısa Bir Ara
14:20 Randevu
14:30 Koleksiyoner
15:00 Anjelika Akbar İle Sesler
15:30 Bir Zamanlar
16:00 Kelimeler Ve Şeyler
17:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
17:30 Bizim Resmimiz
18:00 Hayat Sanat
18:30 Berceste
18:45 Yeryüzleri
18:50 Türkiye Atlası
19:00 Geleneğin Kalp Atışları
20:00 Belgesel: Keçenin Teri
20:30 Eskici
21:00 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber)
23:00 Tarih Söyleşileri
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (16.Bölüm) (2.Sezon 6.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber) (Tekrar)
03:20 Belgesel: Keçenin Teri
03:45 Tarih Söyleşileri
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
30 Haziran 2020 Salı:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bizim Resmimiz
05:30 Nakkaşın Fırçası
06:00 Sinema Dünyası
06:30 Hayat Sanat
07:00 Geleneğin Kalp Atışları
08:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
08:30 Sarayın Lezzetleri
09:00 Eskici
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Evliya Çelebi
10:45 Ahenk
11:00 Belgesel: Keçenin Teri
11:30 Nakkaşın Fırçası
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Opera Dünyası
14:00 Anadolu Arkeolojisi
14:30 Koleksiyoner
15:00 Aramızda Müzik Var
15:50 Fotoğraflar
16:00 Tarih Söyleşileri
17:30 Sinema Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:50 Renkler
19:00 Bir Resim Bir Hikaye
19:30 Tarihin Ruhu
20:00 Belgesel Beethoven
21:00 Yabancı Sinema “Artist” (The Artist) (2011) (Yönetmen: Michel Hazanavicius)
23:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (17.Bölüm) (2.Sezon 7.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Artist” (The Artist) (2011) (Yönetmen: Michel Hazanavicius) (Tekrar)
03:15 Belgesel Beethoven
04:15 Berceste
04:30 Bir Resim Bir Hikaye
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
1 Temmuz 2020 Çarşamba:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Tiyatro Dünyası
05:30 Murat Boncuk’la Atölye
06:00 Karalama Defteri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Evliya Çelebi
07:45 Opera Dünyası
08:15 İzler Suretler
08:30 Kelimeler Ve Şeyler
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Murat Boncuk’la Atölye
10:30 Sinema Dünyası
11:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
11:50 Destansı Kareler
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
14:30 Koleksiyoner
15:00 Sarayın Lezzetleri
15:30 Tiyatro Dünyası
16:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
17:00 Muasır
17:30 Bir Zamanlar
18:00 Hayat Sanat
18:30 Koleksiyoner
19:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
19:30 Anadolu Arkeolojisi
20:00 Evliya Çelebi
20:45 Kısa Bir Ara
21:00 Yerli Sinema “Lokman İlyas” (2016) (Yönetmen: Enes Erbay) (TV’de İlk)
22:45 Geri Dönüşen Sanat
23:00 Edebiyat Söyleşileri
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (18.Bölüm) (2.Sezon 8.Bölüm)
01:30 Yerli Sinema “Lokman İlyas” (2016) (Yönetmen: Enes Erbay) (Tekrar)
03:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
03:30 Edebiyat Söyleşileri
04:30 Evliya Çelebi
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
2 Temmuz 2020 Perşembe:
05:08 İstiklal Marşı
05:10 Kısa Bir Ara
05:30 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Aramızda Müzik Var
08:00 Tiyatro Dünyası
08:30 Ahenk
08:50 Berceste
09:00 Muasır
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
10:30 Randevu
10:45 Kısa Bir Ara
11:00 Anadolu Arkeolojisi
11:30 Karalama Defteri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Evliya Çelebi
14:10 Geri Dönüşen Sanat
14:30 Koleksiyoner
15:00 Eskici
15:30 Bizim Resmimiz
16:00 Edebiyat Söyleşileri
17:00 Murat Boncuk’la Atölye
17:30 Konsere Davet
18:00 Hayat Sanat
18:30 İzler Suretler
18:45 Sinema +
19:30 Nakkaşın Fırçası
20:00 Pera Konserleri
21:00 Yabancı Sinema “Çalışmak İçin İyi Bir Gün” (Dobar dan za posao / A Good Day’s Work) (2018) (Yönetmen: Martin Turk)
22:30 Felsefe Söyleşileri
23:30 Anjelika Akbar İle Sesler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (19.Bölüm) (2.Sezon 9.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Çalışmak İçin İyi Bir Gün” (Dobar dan za posao / A Good Day’s Work) (2018) (Yönetmen: Martin Turk) (Tekrar)
03:00 Tarihin Ruhu
03:30 Felsefe Söyleşileri
04:30 Sinema +
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
3 Temmuz 2020 Cuma:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bir Zamanlar
05:30 Kelimeler Ve Şeyler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Pera Konserleri
08:00 Bizim Resmimiz
08:30 Murat Boncuk’la Atölye
09:00 Opera Dünyası
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Sinema +
10:30 Konsere Davet
11:00 Geleneğin Kalp Atışları
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Anjelika Akbar İle Sesler
14:00 Sinema Dünyası
14:30 Koleksiyoner
15:00 Evliya Çelebi
15:45 Ahenk
16:00 Felsefe Söyleşileri
17:00 Anadolu Arkeolojisi
17:30 Tiyatro Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:45 Destansı Kareler
19:00 Karalama Defteri
19:30 Muasır
20:00 Konsere Davet
20:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
21:30 Yabancı Sinema “Pes Etme” (Stronger) (2017) (Yönetmen: David Gordon Green)
23:15 Aramızda Müzik Var
00:15 Kısa Bir Ara
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (20.Bölüm) (2.Sezon 10.Bölüm) (2.Sezon Finali)
01:30 Yabancı Sinema “Pes Etme” (Stronger) (2017) (Yönetmen: David Gordon Green) (Tekrar)
03:15 Karalama Defteri
03:45 Muasır
04:15 Sinema +
04:45 Opera Dünyası
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
4 Temmuz 2020 Cumartesi:
05:13 İstiklal Marşı
05:15 Sarayın Lezzetleri
05:50 Ahenk
06:15 İzler Suretler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Bir Zamanlar
07:30 Konsere Davet
08:00 Anadolu Arkeolojisi
08:30 Tiyatro Dünyası
09:00 Karalama Defteri
09:30 Kısa Bir Ara
09:45 Yabancı Sinema “İnci Küpeli Kız” (Girl With A Pearl Earring) (2003) (Yönetmen: Peter Webber) (Tekrar)
11:30 Aramızda Müzik Var
12:20 Fotoğraflar
12:30 Resim Sevinci: Bob Ross
13:00 Sarayın Lezzetleri
13:30 Günseli Kato İle Hasılıkelam
14:00 Sinema +
14:30 Anjelika Akbar İle Sesler
15:00 Bir Resim Bir Hikaye
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
17:30 Evliya Çelebi
18:20 Yeryüzleri
18:30 Kelimeler Ve Şeyler
19:20 Müzelerin Yıldızları
19:30 Eskici
20:00 Adele Live in Newyork City
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Geliş” (Arrival) (2016) (Yönetmen: Denis Villeneuve) (TV’de İlk)
23:30 Film Arkası
00:00 Adele Live in Newyork City
01:00 Film Önü
01:15 Yabancı Sinema “Geliş” (Arrival) (2016) (Yönetmen: Denis Villeneuve) (Tekrar)
03:20 Film Arkası
03:50 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
04:40 Muasır
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
5 Temmuz 2020 Pazar:
05:08 İstiklal Marşı
05:10 Eskici
05:40 Pera Konserleri
06:30 Belgesel: Keçenin Teri
07:00 Sinema +
07:30 Bir Resim Bir Hikaye
08:00 Kelimeler Ve Şeyler
09:00 Evliya Çelebi
09:45 Western Kuşağı “Bir Avuç Dolar” (Per un pugno di dollari / A Fistfull Of Dollars) (1964) (Yönetmen: Sergio Leone)
11:30 Eskici
12:00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
13:00 Konsere Davet
13:30 Pazar Konseri
14:45 Müzelerin Yıldızları
15:00 Karalama Defteri
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Adele Live in Newyork City
17:45 Kısa Bir Ara
18:00 Muasır
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Aramızda Müzik Var
20:00 Sarayın Lezzetleri
20:30 Sinema Dünyası
20:50 Renkler
21:00 Fotoğraflar
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Savaşın Gölgesinde” (While At War) (2019) (Yönetmen: Alejandro Amenábar) (TV’de İlk)
23:20 Film Arkası
23:45 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
00:50 Evliya Çelebi
01:30 Film Önü
01:45 Yabancı Sinema “Savaşın Gölgesinde” (While At War) (2019) (Yönetmen: Alejandro Amenábar) (Tekrar)
03:40 Film Arkası
04:15 Konsere Davet
04:40 Pazar Konseri
[/su_tab]
[/su_tabs]
TRT2 kanalının uydu frekans bilgileri ve platform kanal numaraları ise şu şekilde:
#gallery-0-5 { margin: auto; } #gallery-0-5 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-0-5 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-5 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
TRT2 Frekans 01
TRT2 Frekans 02
TRT2 – 29 Haziran – 5 Temmuz 2020 – Haftalık Yayın Akışı TRT'nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 29 Haziran - 5 Temmuz 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz.
0 notes
TV'de Bu Akşam (28 Haziran 2020 Pazar - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (28 Haziran 2020 Pazar – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Seksenler
23:15 Belgesel / Zaman Matinesi
00:20 Yerli Dizi / Payitaht “Abdülhamid” (Tekrar)
Star
20:00 Yabancı Sinema / Parker
22:15 Eğlence / Bir Demet Tiyatro (Tekrar)
00:30 Yerli Sinema / Çember
02:15 Yabancı Sinema / Pa…
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (25 Haziran 2020 Perşembe - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (25 Haziran 2020 Perşembe – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Şampiyon
23:15 Yarışma / Soru Küpü
00:50 Yerli Dizi / Şampiyon (Tekrar)
Star
20:00 Yabancı Sinema / Teenage Mutant Ninja Turtles – Ninja Kaplumbağalar
22:00 Yabancı Sinema / Teenage Mutant Ninja Turtles – Ninja Kaplumbağalar
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (24 Haziran 2020 Çarşamba - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (24 Haziran 2020 Çarşamba – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Benim Adım Melek
23:40 Belgesel / Doğu’nun Kayıp Silüetleri
00:05 Yerli Dizi / Payitaht “Abdülhamit” (Tekrar)
Star
20:00 Yerli Sinema / Kutsal Damacana 3: Dracoola
21:45 Yerli Sinema / Kutsal Damacana 3: Dracoola (Tekrar)
23…
View On WordPress
0 notes
Hadi – İpucu ve Joker Kodu (23 Haziran 2020)
Hadi – İpucu ve Joker Kodu (23 Haziran 2020)
Cem Avnayim, Tarık Uğur Özenbaş, Aslı Melisa Uzun ve Hilal Şefkatli’nin dönüşümlü olarak sundukları para ödüllü canlı bilgi yarışması “Hadi” bugün 12:30, 17:30, 20:30 ve 21:00’da. Bugünün yayın akışı ve ödülleri şu şekilde:
Saat 12:30’da “Mini Hadi”de 1.000 TL.
Saat 17:30’da “Mini Hadi”de 3 Joker Hakkı.
Saat 20:30’da “Resimli Hadi”de 5.000 TL.
Saat 21:00’de “Mini Hadi”de 3 Joker Hakkı.
Joker…
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (22 Haziran 2020 Pazartesi - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (22 Haziran 2020 Pazartesi – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Yedi Numara (Tekrar)
21:55 Yerli Dizi / Yeşil Deniz (Tekrar)
23:55 Yerli Dizi / Leyla ile Mecnun (Tekrar)
Star
20:00 Yerli Dizi / Sefirin Kızı (Yeni Bölüm) (Sezon Finali)
00:15 Yerli Dizi / Aramızda Kalsın (Tekrar)
02:30…
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (19 Haziran 2020 Cuma - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (19 Haziran 2020 Cuma – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Payitaht “Abdülhamit”
23:45 Pelin Çift ile Gündem Ötesi
01:15 Yerli Dizi / Ege’nin Hamsisi (Tekrar)
Star
20:00 Yabancı Sinema / The Transporter: Refueled – Taşıyıcı: Son Hız
21:45 Yerli Dizi / Medcezir (Tekrar)
23:50 Yabancı…
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (18 Haziran 2020 Perşembe - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (18 Haziran 2020 Perşembe – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Şampiyon (Yeni Bölüm)
23:15 Yarışma / Soru Küpü
00:45 Yerli Dizi / Şampiyon (Tekrar)
Star
20:00 Yerli Dizi / Sefirin Kızı (Tekrar)
23:30 Yerli Sinema / Çember (Tekrar)
01:30 Yerli Sinema / Abluka
03:20 Yerli Dizi / Yüksek…
View On WordPress
0 notes
TRT’nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 15 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz. Farklı kültür sanat içeriklerini ekrana taşıyan TRT 2’de; sinemadan müziğe, resimden edebiyata, tarihten felsefeye kadar birçok alanı konu alan yapımlar izleyici ile buluşuyor.
Geçen hafta başlayan; İsveç – Danimarka ortak yapımı, polisiye drama dizisi “Bron/Broen” haftaiçi her gece 00:30’da tekrarlanmaya devam ediyor. TRT2 bu diziyi ilk kez; 13 Eylül 2019 – 24 Ocak 2020 tarihleri arasında haftada bir bölüm olarak ekranlara getirmişti. Dizi ile ilgili bilgi için daha önceki başlığımıza buradan ulaşabilirsiniz.
Yayın akışında oluşacak değişiklikler ve akıştaki eksiklikler; öğrendiğimiz anda akışa eklenecektir.
TRT2 15 – 21 Haziran 2020 – Haftalık Yayın Akışı:
[su_spacer]
[su_tabs]
[su_tab title=”Pazartesi”]
15 Haziran 2020 Pazartesi:
06:18 İstiklal Marşı
06:20 Müzelerin Yıldızları
06:30 Opera Dünyası
07:00 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
07:50 Destansı Kareler
08:00 Sinema Dünyası
08:30 Pera Konserleri
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Tiyatro Dünyası
10:30 Sarayın Lezzetleri
11:00 Aramızda Müzik Var
11:45 Fotoğraflar
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Sinema +
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Karalama Defteri
14:00 Kısa Bir Ara
14:20 Randevu
14:30 Koleksiyoner
15:00 Anjelika Akbar İle Sesler
15:30 Bir Zamanlar
16:00 Kelimeler Ve Şeyler
17:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
17:30 Bizim Resmimiz
18:00 Hayat Sanat
18:30 Berceste
18:45 Yeryüzleri
18:50 Türkiye Atlası
19:00 Geleneğin Kalp Atışları
19:45 Take That: Live Progress – 2011 Konseri
21:00 Yabancı Sinema “Tornavida” (Screwdriver) (2018) (Yönetmen: Bassam Jarbawi) (TV’de İlk)
23:00 Tarih Söyleşileri
00:15 Kısa Bir Ara
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (1.Sezon 6.Bölüm)
01:30 Take That: Live Progress – 2011 Konseri
02:45 Yabancı Sinema “Tornavida” (Screwdriver) (2018) (Yönetmen: Bassam Jarbawi) (Tekrar)
04:40 Ahenk
[/su_tab]
[su_tab title=”Salı”]
16 Haziran 2020 Salı:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bizim Resmimiz
05:30 Nakkaşın Fırçası
06:00 Sinema Dünyası
06:30 Hayat Sanat
07:00 Geleneğin Kalp Atışları
08:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
08:30 Sarayın Lezzetleri
09:00 Eskici
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Evliya Çelebi
10:45 Ahenk
11:00 Take That: Live Progress – 2011 Konseri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Opera Dünyası
14:00 Anadolu Arkeolojisi
14:30 Koleksiyoner
15:00 Aramızda Müzik Var
15:50 Fotoğraflar
16:00 Tarih Söyleşileri
17:15 İzler Suretler
17:30 Sinema Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:50 Renkler
19:00 Bir Resim Bir Hikaye
19:30 Tarihin Ruhu
20:00 Pera Konserleri
21:00 Yabancı Sinema “Kaçak Prenses” (A Royal Night Out / A Royal Night – Ein königliches Vergnügen) (2015) (Yönetmen: Julian Jarrold)
23:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (1.Sezon 7.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Kaçak Prenses” (A Royal Night Out / A Royal Night – Ein königliches Vergnügen) (2015) (Yönetmen: Julian Jarrold) (Tekrar)
03:30 İhmal Edilebilir Nasihatler
04:30 Bir Resim Bir Hikaye
[/su_tab]
[su_tab title=”Çarşamba”]
17 Haziran 2020 Çarşamba:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Eskici
05:30 Murat Boncuk’la Atölye
06:00 Karalama Defteri
06:30 Hayat Sanat
07:00 Evliya Çelebi
07:45 Opera Dünyası
08:15 İzler Suretler
08:30 Geleneğin Kalp Atışları
09:20 Türkiye Atlası
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Murat Boncuk’la Atölye
10:30 Sinema Dünyası
11:00 Kelimeler Ve Şeyler
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
14:30 Koleksiyoner
15:00 Sarayın Lezzetleri
15:30 Tiyatro Dünyası
16:00 İhmal Edilebilir Nasihatler
17:00 Anjelika Akbar İle Sesler
17:30 Muasır
18:00 Hayat Sanat
18:30 Koleksiyoner
19:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
19:30 Anadolu Arkeolojisi
20:00 Evliya Çelebi
20:45 Kısa Bir Ara
21:00 Yerli Sinema “Kardeşler” (2018) (Yönetmen: Ömür Atay) (TV’de İlk)
23:00 Edebiyat Söyleşileri
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (1.Sezon 8.Bölüm)
01:30 Yerli Sinema “Kardeşler” (2018) (Yönetmen: Ömür Atay) (Tekrar)
03:30 Aramızda Müzik Var
04:30 Edebiyat Söyleşileri
[/su_tab]
[su_tab title=”Perşembe”]
18 Haziran 2020 Perşembe:
05:28 İstiklal Marşı
05:30 Günseli Kato İle Hasılıkelam
06:00 Tarihin Ruhu
06:30 Hayat Sanat
07:00 Aramızda Müzik Var
08:00 Tiyatro Dünyası
08:30 Ahenk
08:50 Berceste
09:00 Muasır
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
10:30 Randevu
10:45 Kısa Bir Ara
11:00 Anadolu Arkeolojisi
11:30 Karalama Defteri
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Evliya Çelebi
14:10 Geri Dönüşen Sanat
14:30 Koleksiyoner
15:00 Eskici
15:30 Bizim Resmimiz
16:00 Edebiyat Söyleşileri
17:00 Murat Boncuk’la Atölye
17:30 Konsere Davet
18:00 Hayat Sanat
18:30 İzler Suretler
18:45 Sinema +
19:30 Nakkaşın Fırçası
20:00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
21:00 Yabancı Sinema “Operadaki Hayalet” (The Phantom Of The Opera) (1925) (Yönetmen: Rupert Julian, Lon Chaney)
22:30 Felsefe Söyleşileri
23:30 Anjelika Akbar İle Sesler
00:15 Geri Dönüşen Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (1.Sezon 9.Bölüm)
01:30 Yabancı Sinema “Operadaki Hayalet” (The Phantom Of The Opera) (1925) (Yönetmen: Rupert Julian, Lon Chaney) (Tekrar)
03:00 Tarihin Ruhu
03:30 Felsefe Söyleşileri
04:30 Sinema +
[/su_tab]
[su_tab title=”Cuma”]
19 Haziran 2020 Cuma:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Bir Zamanlar
05:30 Kelimeler Ve Şeyler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Pera Konserleri
08:00 Bizim Resmimiz
08:30 Murat Boncuk’la Atölye
09:00 Opera Dünyası
09:30 Resim Sevinci: Bob Ross
10:00 Sinema +
10:30 Konsere Davet
11:00 Geleneğin Kalp Atışları
12:00 Tarihin Ruhu
12:30 Hayat Sanat
13:00 Bir Resim Bir Hikaye
13:30 Anjelika Akbar İle Sesler
14:10 Ahenk
14:30 Koleksiyoner
15:00 Evliya Çelebi
15:45 Geri Dönüşen Sanat
16:00 Felsefe Söyleşileri
17:00 Anadolu Arkeolojisi
17:30 Tiyatro Dünyası
18:00 Hayat Sanat
18:30 Geri Dönüşen Sanat
18:45 Destansı Kareler
19:00 Karalama Defteri
19:30 Muasır
20:00 Konser Zamanı
21:30 Yabancı Sinema “Özgürlük Savaşçısı” (Free State Of Jones) (2016) (Yönetmen: Gary Ross)
23:45 Fotoğraflar
00:00 Hayat Sanat
00:30 Yabancı Dizi “Bron/Broen” (1.Sezon 10.Bölüm) (Sezon Finali)
01:30 Konser Zamanı
02:45 Yabancı Sinema “Özgürlük Savaşçısı” (Free State Of Jones) (2016) (Yönetmen: Gary Ross) (Tekrar)
[/su_tab]
[su_tab title=”Cumartesi”]
20 Haziran 2020 Cumartesi:
05:13 İstiklal Marşı
05:15 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
06:15 İzler Suretler
06:30 Hayat Sanat
07:00 Bir Zamanlar
07:30 Konsere Davet
08:00 Anadolu Arkeolojisi
08:30 Tiyatro Dünyası
09:00 Karalama Defteri
09:30 Yabancı Sinema “Oyum Kime?” (Swing Vote) (2008) (Yönetmen: Joshua Michael Stern)
11:30 Aramızda Müzik Var
12:20 Kısa Bir Ara
12:30 Resim Sevinci: Bob Ross
13:00 Konser Zamanı
14:15 Sinema +
14:45 Anjelika Akbar İle Sesler
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
17:30 Geri Dönüşen Sanat
17:45 Evliya Çelebi
18:30 Kelimeler Ve Şeyler
19:20 Müzelerin Yıldızları
19:30 Eskici
20:00 Adele Live in New York City Konseri
21:00 Yeryüzleri
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Geçmişin Sırları” (After The Wedding) (2019) (Yönetmen: Bart Freundlich) (TV’de İlk)
23:45 Film Arkası
00:15 dele Live in New York City Konseri
01:15 Film Önü
01:30 Yabancı Sinema “Geçmişin Sırları” (After The Wedding) (2019) (Yönetmen: Bart Freundlich) (Tekrar)
03:40 Film Arkası
04:15 Aykut Köksal İle Mimarlık Söyleşileri
[/su_tab]
[su_tab title=”Pazar”]
21 Haziran 2020 Pazar:
04:58 İstiklal Marşı
05:00 Destansı Kareler
05:15 Anjelika Akbar İle Sesler
06:00 Pera Konserleri
06:50 Ahenk
07:00 Sinema +
07:30 Bir Resim Bir Hikaye
08:00 Eskici
08:30 İzler Suretler
08:45 Kelimeler Ve Şeyler
09:45 Western Kuşağı “Kızgın ve Sakin” (Buck and the Preacher) (1972) (Yönetmen: Sidney Poitier, Joseph Sargent)
11:15 Evliya Çelebi
12:00 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
13:00 Konsere Davet
13:30 Pazar Konseri
14:45 Müzelerin Yıldızları
15:00 Karalama Defteri
15:30 Tarihin Ruhu
16:00 Tarihin Ruhu
16:30 dele Live in New York City Konseri
17:30 Muasır
18:00 Günseli Kato İle Hasılıkelam
18:30 Anadolu Arkeolojisi
19:00 Aramızda Müzik Var
19:50 Kısa Bir Ara
20:00 Sarayın Lezzetleri
20:30 Sinema Dünyası
20:50 Renkler
21:00 Fotoğraflar
21:15 Film Önü
21:30 Yabancı Sinema “Kömür” (The Charcoal) (2019) (Esmaeel Monsef) (TV’de İlk)
23:00 Film Arkası
23:30 Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
00:30 Evliya Çelebi
01:15 Film Önü
01:30 Yabancı Sinema “Kömür” (The Charcoal) (2019) (Esmaeel Monsef) (Tekrar)
03:00 Film Arkası
03:30 Konsere Davet
04:00 Pazar Konseri
[/su_tab]
[/su_tabs]
TRT2 kanalının uydu frekans bilgileri ve platform kanal numaraları ise şu şekilde:
#gallery-0-4 { margin: auto; } #gallery-0-4 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 50%; } #gallery-0-4 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-0-4 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */
TRT2 Frekans 01
TRT2 Frekans 02
TRT2 – 15 – 21 Haziran 2020 – Haftalık Yayın Akışı TRT'nin yeniden yayın hayatına başlayan kültür ve sanat kanalı “TRT2”nin 15 - 21 Haziran 2020 tarihleri arasındaki, haftalık yayın akışına bu başlıktan ulaşabilirsiniz.
0 notes
TV'de Bu Akşam (15 Haziran 2020 Pazartesi - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (15 Haziran 2020 Pazartesi – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Yedi Numara (Tekrar)
21:50 Yerli Dizi / Yeşil Deniz (Tekrar)
23:55 Yerli Dizi / Leyla ile Mecnun (Tekrar)
Star
20:00 Yerli Dizi / Sefirin Kızı (Yeni Bölüm)
00:15 Yabancı Sinema / Blackmark – Soğuk Savaş
02:10 Yerli Dizi /…
View On WordPress
0 notes
TV'de Bu Akşam (14 Haziran 2020 Pazar - Prime-Time Yayın Akışı)
TV’de Bu Akşam (14 Haziran 2020 Pazar – Prime-Time Yayın Akışı)
Ana akım televizyon kanallarının (TRT 1, Star, SHOW, atv, Kanal D, FOX, TV8) günlük prime-time yayın akışlarını bu başlığımızda bulabilirsiniz.
TRT 1
20:00 Yerli Dizi / Seksenler (Tekrar)
23:30 Belgesel / Zaman Matinesi
00:35 Yerli Dizi / Kalk Gidelim (Tekrar)
Star
20:00 Yabancı Sinema / The Great Wall – Çin Seddi
22:00 Komedi / Bir Demet Tiyatro (Tekrar)
23:30 Yabancı Sinema / The Great…
View On WordPress
0 notes